Belgium Club Show 2008

 
Date: 27.07.2008
Place: Belgium
Judge: Mr. Dieter HOFFMANN - males
Mr. Francesco BIONDOLILLO - females
Entries: 149 entries, 13 absents
Results by: http://www.rottweilerclub.be
 

 

Males Black
 
Baby class
 
VP1, Dirk aus dem Land der Musketiere
Ricco Earl Antonius x Theza aus dem Land der Musketiere
Gheis-Fach
VP2 Hayrton from House Hertog
Zeppos from House Hertog x Enki Hof ter Cammen
Mondelaers Ilse

VP3Magic Rottis Flipper
Ed aus der Graftschaft x Ava von den Nibelungen
Philtjens Ronny
VP4Nando vh Wederzicht
Heros Conan vh Wederzicht x Indy vh Wederzicht
Zondag M.T.

VP Heras from House Hertog
Zeppos from House Hertog x Enki Hof ter Cammen
Hertecant-Kennis

VP Harpo from House Hertog
idem
Acconci-Nardone

VP Hluca from House Hertog
idem
Van Kessel-Janssen

P Hurricane Rebbelsdream
Fedor House Hertog x Ciske Rebbelsdream
Mondelaers Ilse

P Harco van de Vlashoeve
Aik hof ter cammen x Dayka van het Berenschild
Lucas Jean Claude

P Rambo
Tiesto van het Buitenerf x Frieda
Van de Velde

P Neros van het Wederzicht
Heros Conan van het Wederzicht x Indy vh Wederzicht
Van Maren Dennis
 
Puppy class
 
VP1, Best Puppy Gorca van Bergereng
Bill vom Blauen Stahl x Eza van Bergereng
Nolmans Chantal

P2 Goofy vom Schloss Ouwen
Kenzo Marstal x Dai Hof ter Cammen
Rombouts Gunther

P3 Grifko van het Berenschild
Filou Rauberweg x Dascha vh Berenschild
Collomb Dennis

P4 Gizmo van het Falconsnest
Filou Rauberweg x Donna vh Falconsnest
Pino Sabrina

P Glen van Bergereng
Bill vom Blauen Stahl x Eza van Bergereng
Nolmans Chant
 
Youth class
 
V1Best Youth Indios dell Antico Guerriero
Harkon dell Antico Guerriero x Sharon dell Antico Guerriero
Zamperini Francesco

V2 Astor von Junipera
Waro vom Hause Somer x Volga Od Dragicevica
Zec Vladimir en Lijdia

V3Carlo von Hause Haase
Mambo Crossener Ranch x Nadja vd Scherau
Carballo David

V4 Citar aus dem Land der Musketiere
Ricco Earl Antonius x Aruba Kao Bumbarin
Gheis-Fach

V Ghor from House Hertog
Ambassador Shambala x Dora vom Rengarde
Carolus Christophe

V rzadons Larimbo
Arzadons Tayson x Xina
Nick Nice Jensen

V Canal vom Hause Bouhfour
Cobra vh Falconsnest x Vema von Quellen der Deome
Mourad Bouhfour

V, Firoz Crni Lotos
Phyton Crni Lotos x Dela Kao Bumbarin
Geboers

V Usko vom Hause Enzian
Orlando Hause Neubrand x Ismay vom Hause Enzian
Korakianitis Gerasimos

V Noris vom Hause Edelstein
Fanto vom Kummelsee x Boa vom Bonzi Star
Modrusan-Kovacic

SG Wothan vom Wilden Westen
Quero vom Wilden Westen x Paula vom Wilden Westen
Weis Steve

SG Sergej Flash Rouse
Arco Earl Antonius x Gea
Gitton Samuel

SG Zar delle Abbadesse
Vico vom Kressbach x Sissi delle Abbadesse
Piccoli Salvatore

SG,Goliath des Gardes de Pouchet
Zanas Babies Erik x Dasi du nMont Tanganika
Dethier Michel

SG,Gaiko van ’ t Hof van Hubos
Aik hof ter Cammen x Ayse van ’ t Hof van Hubos
Vandoorne-Van Damme

SG Gotcha from House Hertog
Ambassador von Shambala x Dora vom Rengarde
Heirman Steven

SG Mex van het Wederzicht
Rex von der Bleichstrasse
De Ruiter-Steegman

SG Fargo of Voyager Rotts
Rolex Hause Anin x Nasty of Voyagers Rott
Mangold R.

SG Roy delle Corti Antiche
Ben von Langen Grund x Elka delle Corti Antiche
Guiseppe

,No qualif. Guess vom Hause Sultan
Quero Wilden Westen x Darcy van ‘ t Sultanshof
Van Heddegem-Lebleu
 
Intermediate class
 
V1 Best Male, BIS Burning des Princes d ‘Aragone
Ben vom Langen Grund x Tina des Princes d ‘Aragone
Ouladabbou Redouane


V2, Fardo van de Kolonienhoeve
Yuro Pagreda x Dixie vd Kolonienhoeve
Van Peteghem-Focquart

V3 Dux von der Maxi Rott
Ayk von der Maxi Rott x Bony von der Maxi Rott
Modric Darko

SG4 Falco van Bergereng
Ambassador Shambala x Xeria Menningen Tor
Montesanti Felice

SG Xavier van Brixenburg
Herbie vom Gruntenblick x Ajutha van de Olde Munt
Van der Velden J.

SG Magic Rottis Domino
Tony vom Wartturm x Ava von den Nibelungen
Weis Steve

SG Zambo
Dux von der Konigskanzel x Ziggy Buoso da Dovara
Loiacono Antonio 

SG Falco van het Quee-Rahof
Xamos Crni Lotos x Dina van het Quee-Rahof
Landerwyn Daniel

SG Filou van Herchalo
Homer Hause Neubrand x Zoeka van Herchalo
Van Loon Herman
 
Open class
 
V1 Farfan van de Miwajahoeve
Matcho Mike van Rohas x Chanty vd Miwajahoeve
Smits P.

V2 Asco de la Chatellenie Saint Amé
Raaike von Quellen der Deome
Ribiere Patrice

V3 Wero van Meijl Op Zeven
Ambassador vom Shambala x Quinty van Meijl Op Zeven
Gommans

V4, Filou van ‘ t Sultanshof
Zultan from the Last Gate x Baghira Crni Lotos
Vaerenbergh-Govaerts

V Kociss vom Hause Real
Ivan Genesis II x Cheyenne vd Somerweide
Remiddi Allesio

SG Aucke Kane van de Lunarishoeve
Buick van Lebarteau x Juno van de Deylhoeve
De Jong-De Wit

SG Xinka ‘s Aslan
Arzadons Tayson x Xinka
Jacobsen Thomas

SG, Hanbar Eddy
Orlando Hause Neubrand x Hanbar Nula
Window Chris en Norma

SG Fiddel vd Plaskenshoeve
Xamos Crni Lotos x Ciske vd Plaskenshoeve
Van Woensel

SG Faico van Hapschaarshove
Zero Brixenburg x Chelsea
Verrydt Christel
 
Working class
 
V1 Pit vom Hirtenplatz
Ambassador Shambala x Maxi vom Hirtenplatz
Kulzer Marion

V2 Rocky von Hause Kigen
Kigen Od Dragicevica x Simmy Crna Cizmica
Vd Alten Festung

V3 Balou von der Maxi Rott
Gil Hause Milsped x Sindy von der Alten Festung
Modric Darko

V4 Etygo vd Miwajahoeve
Cliff vom Galgenfeld x Indy-Danique vd Miwajahoeve
Smits P.

V Gitano vom Schwaiger Wappen
Djuke Vilstaler Land x Unja vom Schwaiger Wappen
Potz Manfred

V Giotto delle Corti Antiche
Odin von Medilica x Fiona vd Bleichstrasse
Mancini Andrea

SG Homer Hause Neubrand
Valentino Hause Neubrand x Ahava vd Teufelsbrucke
Van Loon Herman

SG One Hause Real
Ivan Genesis II x Greta Hause Real
Signorello Sandra

SG Cuno vom Rabenschloss
Odin vom Fleischer x Xmaurah vom Rabenschloss
Schaeken-Jennes

 
Champion class
 
V1 Claus
Orlando Hause Neubrand x Betzy
Rafaello Bruno

V2 Arzadons Tayson
Barni Od Dragicevica x Arzadons Nancy
Jensen Lasse

V3 Deacon of Voyager Rotts
Odin von Medilica x Nasty of Voyager Rotts
Mangold R.

V4 Arzadons Voodoo
Akino vom Vilstaler Land x Arzadons Nancy
Andersen Morten

V Darco vd Miwajahoeve
Giant-Gino van Tousell x Indy Danique vd Miwajahoeve
Roest

 
Females black
 
Baby class
 
MP1 Roma van Haysherak
Soko Crni Lotos x Cleo della Rocca Brancaleone
Thijssen Cor

MP2 Hanouchka Rebbelsdream
Fedor from House Hertog x Ciska Rebbelsdream
Van Gestel Ineke

MP3 Nikki van het Wederzicht
Heros Conan vh Wederzicht x Indy vh Wederzicht
Plasmans

P4 Noa vh Wederzicht
Heros Conan vh Wederzicht x Indy vh Wederzicht
Van Gerwen

P Hyluna vom Haus Minzewald
Benno Schloss Hexental x Ferrari Schloss Hexental
Collomb Dennis

P Hera from House Hertog
Zeppos from House Hertog x Enki Hof ter Cammen
Wadstrom Micke en Ann

No qualific Hira van de Vlashoeve
Aik Hof ter Cammen x Dayka van het Berenschild
Garrein Gregory

 
Puppy class
 
MP1 Gloria van Bergereng
Bill vom Blauen Stahl x Eza van Bergereng
Thomas Jesse

MP2 Gaby van Bergereng
Bill vom Blauen Stahl x Eza van Bergereng
Horemans Rudy

MP3 Arzadons Manaya
Karl Hause Neubrand x Arzadon Ticki
Andersen Morten

MP4 Elisa Hause Real
Amigo vom Schwaiger Wappen x Duna
Remiddi Allesio

No qualific,geen kwalif.
Joy von der Merch
Amigo vom schwaiger Wappen x Duna von der Merch
Steygerwalt-Thijssen

 
Youth class
 
ECC1,Beste Belgium Dog Belge Gheisa from House Hertog
Ambassador von Shambala x Dora vom Rengarde
Hertecant-Kennis

ECC2 Adelina Od Vadanora
Balou Maxi Rott x Bo Od Vadanora
Van den Gronden José

ECC3 Creole aus dem Land der Musketiere
Arzadons Tayson x Tina aus dem Land der Musketiere
Gheis-Fach

ECC4 Isi vom Aachener Tor
Quaid vom Hause Enzian x Ylanna vom Aachener Tor
Rita en Gunther Luck

ECC Arzadons Laurintia
Arzadons Tayson x Arzadons Xina
Nick Nice Jensen

ECC Ingrid vom Hause Real
Odo vom Fleischer x Duna
Signorello Sandra

ECC Quaudra vom Hause Neubrand
Ben von Langen Grund x Farina von Gruntenblick
Modrusan-Kovacic

MB Kalinka vom Bullenhof
Jumbo Kummelsee x Cimba vom Bullenhof
Fekete Laszlo

MB Ckina aus dem Land der Musketiere
Arzadons Tayson x Tina aus dem Land der Musketiere
Gheis-Fach

MB Cerise de la Chatellenie Saint-Amé
Tash von der scherau x Volya de la Chatellenie Saint-Amé
Furne Frederic

MB Winter van Brixenburg
Gino vd Berghalbinsel x Ysmay van Brixenburg
Van der Velden J.

MB Gitte van ’ t Hof ter Plas
Xamos Crni Lotos x Bieke van ’ t Hof ter Plas
Van de Capelle Jean

MB Akima Flash Rouse
Arco Earl Antonius x Miss Wonix Rot
Gitton Samuel

MB Glenn van Herchalo
Doc vh Berenschild x Bridi van Herchalo
Van Loon Herman

MB Winny vom Wilden Westen
Quero vom Wilden Westen x Paula vom Wilden Westen
Weis Steve

MB Ginie von Shambala
Bronco vom Rotbachtal x Ayka von Shambala
Horrichs Diana

MB Griet vd Plaskenshoeve
Filou vom remmelshof x Ciske vd Plaskenshoeve
Van Woensel

MB Clarisse de la Chatellenie Saint-Amé
Tash von der Scherau x Volya de la Chatellenie Saint-Amé
Ribiere Patrice

MB Geska van ’ t Hof ter Plas
Xamos Crni Lotos x Bieke van ’ t Hof ter Plas
Soeters Paul

B Queen vd Runderkraal
Nepos vd Runderkraal x Jesmay vd Runderkraal
Ploegmakers Monique

B Cheyenne du Champ des Louves
Ambassador vom Shambala x Rica vd Scherau
Carolus Christophe

 
Intermediate class
 
ECC1 Loona vom Kummelsee
Henry von Hassberghohen x Nikita vom Kummelsee
Modrusan-Kovacic

ECC2 Pia dei Calabresi
Arkon dell Antico Guerriero
Piccoli Salvatore

ECC3 Fleur van het Polderbos
Aik Hof ter Cammen x Bora vh Polderbos
De Jong-De Wit

ECC4 Angie vom Zauberwald
Herbie vom Gruntenblick x Zita vom Heltorfer Forst
Eikoter Sonja en Wolfgang

ECC Bade Doll aus dem Land der Musketiere
Sascha von Bickesheim x Tina aus dem Land der Musketiere
Gheis-Fach

MB Gina aus Adelsdorf
Zidann aus adelsdorf x Enzi aus Adelsdorf
Steygerwalt-Thijssen

MB Hysteria Earl Antonius
Gil Hause Milsped x Pussy Earl Antonius
Swinnen-Das

MB Jenna vom Kummelsee
Henry vd Hassberghohen x Vivi vom Kummelsee
Pavlovska Svitlana

Disqualification,Disq.Missing P1 Bogota
Phenix du Baron des Crocs d Ivoire X Baghera Hof Chao
Philtjens Ronny


 
Open class
 
ECC1 Evelyn vom Hause Edelstein
Brando Kelemen x Destiny Od Dragicevica
Modrusan-Kovacic

ECC2 Lizzy van het Wederzicht
Ramzes Crni Lotos x Indy vh Wederzicht
Kapteyns Ferry

ECC3 Lucygallant delle Corti Antiche
Djuke Vilstaler Land x Elca
Mancini Andrea

ECC4 Bella delle Tempeste del Nord
Unkas x Emily Hause Neubrand
Riva Giovanni

ECC Bliska aus dem Land der Musketiere
Ricco Earl Antonius x Jin Crni Lotos
Gheis-Fach

ECC Ayla Humlegardens
Zeppos from House Hertog x Tracy Humlegardens
Wadstrom Micke en Ann

ECC, Vanda de la Chatellenie Saint-Amé
Phoebus de la Chatellenie Saint-Amé
Degand Guillaume

ECC Frizby Crni Lotos
Ramzes Crni Lotos x Regina vom Beni
Geerts Jos

ECC Fien vd Plaskenshoeve
Xamos Crni Lotos x Ciske vd Plaskenshoeve
Van Woensel

ECC Volya de la Chatellenie Saint-Amé
Phoebus de la Chatellenie Saint-Amé x Bella vom Calibra
Degand Mickael

MB Fly van het Cartahoeve
Cojak vh Falconsnest x Bafi Hof ter Dauwmolen
Kesteleyn Manuella

MB Karma vh Wederzicht
Aik Hof ter Cammen x Fascha van het Wederzicht
Kapteyns Ferry

MB Baffy
Valdo x Sara vom der Glucken
Tridot Alain

 
Working class
 
ECC1 Best Working Dog Holly de Breogan
Hero von Hassberghohen x Fanny de Breogan
Carballo David

ECC2 Arko od Lovrica
Aron Prometey x Vana Bonzi Star
Capocelli Salvatore

ECC3 Arzadons Elkena
Arzadons Tayson x Xina
Nick Nice Jensen

ECC4 Eza van Bergereng
Balou vom silberblick x Anda vom Haus Rumpel II
Scheymans Eric

ECC, Enki Hof ter Cammen
Jumbo vom Kummelsee x Udine des Domaines des Eclaireurs
Hertecant-Kennis

ECC Apel aus dem Land der Musketiere
Ricco earl Antonius x Karin von der Waldacquelle
Gheis-Fach

MB Vienna van ‘ t Stroatje
Munanis Amboss x qusja van ‘ t Stroatje
Borrenberghs Wendy

 
Champion class
 
ECC1 Best Female Josy von den Hassberghohen
Akino von der Lauterbrucke x Gunga von den Hassberghohen
Laszlo Baranyi en Schleicher Alice

ECC2 Arzadon Xinka
Mambo vd Crossener Ranch x Ajka Iz Stiske Doline
Andersen Morten

ECC3 Emma vom Brajnovic
Wenno of Nicola s Lion x Dara vom Brajnovic
Massimilano Sacchetti

ECC,,not in ring of honour, Hanbar Delta
Orlando Hause Neubrand x Hanbar Nula
Window Chris en Norma

 
Veteran class
 
ECC1 Zeenah van het Quee-Rahof
Hurko vom sittard x Xanti van het Quee-Rahof
Taelman Dimitri
 
Couples
 
Holly de Breogan x Carlo von Hause Haase
Carballo David 
1 e plaats


Evelyn en Noris Hause Edelstein
Modrusan-Kovacic
2 e plaats


Arzadons Tayson en Arzadons Elkena
Jensen Lasse
3 e plaats


Filou en Glenn van Herchalo
Van Loon Herman
4 e plaats


Akima en Sergej Flash Rouse
Gitton Samuel
5e plaats


Fien en Fiddel van de Plaskenshoeve
Van Woensel
6 e plaats


Fleur vh Polderbos en Aucke Kane vd Lunarishoeve
De Jong-De Wit
7 e plaats


Grifko van het Berenschild x Hyluna vom Haus Minzewald
Collomb Dennis
8 e plaats


 
Groupes
 
1e plaats
Arzadons Tayson,Arzadons Larimbo,Arzadons Laurentia,Arzadons Elkena
Fam.Jensen

 
Progeny Groupes
 
1e plaats
EZA VAN BERGERENG
Met Gorca,Gloria,Gaby,Glen
Scheymans Eric

2 e plaats
ENKI HOF TER CAMMEN
Met Heras,Hayrton,Harpo,Hluca,Hera
Hertecant-Kennis